Prekių katalogas

Puri

 • Aiški paprastų formų kalba

  Dizainerio Kryštofo Nosalo serijos naujų vandens maišytuvų kertinis elementas – apvalus volelio profilis. Pašalinę visas perteklines linijas pasiekėme tobulai subalansuotą formą, derančią prie visos Jūsų vonios įrangos. Būtent tai, ko reikia Jūsų vonios kambariui ir jokių bereikšmių smulkmenų.

  Harmonija su kiekvienu stiliumi

  Minimalistinis dizainas ir suapvalintos vandens maišytuvo formos derės prie kiekvieno šiuolaikiško praustuvo. Vandens maišytuvai prie praustuvo, montuojami ant plokštės, arba aukštesni vandens maišytuvai - patogesniam prausimuisi naudojantis klasikiniu praustuvu.

  Unikalus sprendimas

  Vonios vandens maišytuvas yra unikali rinkos naujiena! Iš jo korpuso pašalinome vizualiai trukdantį vonia/dušas perjungiklį. Dėl specialios kasetės vandens maišytuvo viduje ypač lengva perjungti vandens srovę į vonią/dušą ir reguliuoti šiltą/šaltą vandenį tik paprastu svirtelės judesiu į kairę ar dešinę pusę.

  Rafinuotas iki tobulumo

  Keturi vandens maišytuvų modeliai estetiniu ir funkciniu požiūriu rafinuoti iki tobulybės. Išskirtinis rezultatas pasiektas ir dėl aukščiausios atskirų vandens maišytuvų komponentų kokybės. Visiems Puri vandens maišytuvams suteikiame penkerių metų garantiją. 

  Kaina 180 
  225  Sutaupykite 45 
  Kaina 15920
  199  Sutaupykite 3980
  Kaina 132 
  165  Sutaupykite 33 
  Kaina 100 
  125  Sutaupykite 25