Prekių katalogas

Atsiskaitymo būdai

  • Grynieji arba banko kortelė

  Jūsų patogumui siūlome atsiskaityti už prekes grynaisiais pinigais arba banko kortele. Pasirinkus vieną iš šių mokėjimo būdų, atsiskaityti galėsite prekių atsiėmimo metu mūsų parduotuvėje arba prekių pristatymo metu.
  Dėmesio! Atsiskaitymo pristatymo metu paslauga kainuoja 10€. Maksimali paimama vienu metu grynųjų pinigų suma negali viršyti 1000 €. Prekių pristatymo į namus metu turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.

  • Mokėjimo kortelė

  Jūsų patogumui siūlome atsiskaityti už prekes MasterCard, Maestro, Visa mokėjimo kortelėmis. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite už užsakymą iškart ir mokėjimo suma bus nuskaičiuota tiesiai nuo Jūsų kortelės.

  • Elektroninė bankininkystė

  Atsiskaitykite internetu per elektroninės bankininkystės sistemas. Šiuo metu už prekes galima sumokėti naudojantis šiomis elektroninės bankininkystės sistemomis: Swedbank, SEB, Luminor, Citadele bankas, Šiaulių bankas, Paysera, Revolut.

  • Bankinis pavedimas

  Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, įprastu būdu perveskite pinigus į mūsų sąskaitą. Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia būtinai nurodyti užsakymo numerį.

  • Išsimokėtinai

  Jei norite už prekes mokėti ne visą sumą iš karto, o už jas mokėti dalimis, rinkitės pirkimą išsimokėtinai. Tokiu būdu norimas prekes įsigysite ir gausite jau dabar, o už jas sumokėsite per Jums patogų laikotarpį nuo 9 iki 60 mėn. Taip pat perkant išsimokėtinai nėra pradinio įnašo.