Prekių katalogas

Prekių pristatymas

 • Pirkėjas, užsakydamas prekes, gali pasirinkti prekių pristatymo būdą:

  • Prekių atsiėmimas SantechnikaPlius prekių atsiėmimo punkte
   NEMOKAMAS prekių atsiėmimas adresu Kalvarijų g. 151 (PC Hyper NORFA), Vilniuje, darbo dienomis nuo 8 iki 18.00 val., šeštadienį nuo 9.00 iki 14.00 val.
  • Prekių pristatymas per LPexpress, Omniva arba Venipak paštomatus
   Norėdami gauti prekes būtent Jums patogiu metu, o taip pat už prekių pristatymą mokėti mažiau, savo užsakymą galite atsiimti iš Jums artimiausio paštomato.
  • Prekių pristatymas per kurjerių tarnybą
   Prekes pristatysime Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje.

  Prekės Lietuvoje pristatomos NEMOKAMAI, kai užsakymo suma yra 500 € ir daugiau.

  Prekių, kurių krepšelio suma neviršija 499,99 €, pristatymas kainuoja nuo 2,39 €.

  Į Kuršių Neriją prekes pristatome už papildomą 49,00 eurų mokestį.

  Pristatymo terminas:

  Gavę užsakymą, Parduotuvės darbuotojai gali Jūsų nurodytu telefonu pasitiksliti užsakymo detales. Užsakymas pradedamas vykdyti iškart, kai pinigai yra įskaitomi (patenka) į Pardavėjo sąskaitą. Apie užsakymo vykdymo pradžią klientas informuojamas el. paštu / telefonu. Užsakymo įvykdymo laikas priklauso nuo apmokėjimo gavimo, o užsakymo pristatymo trukmė pailgėja tiek laiko, per kiek apmokėjimas už užsakymą yra įskaitomas į Pardavėjo sąskaitą. Prekes pristatysime jūsų pasirinktu adresu kuris pildomas užsakymo formavimo metu. Daugumą prekių siuntų tarnyba pristato per 1-3 darbo dienas, tačiau kai kurioms gali prireikti ilgesnio laiko - iki 5 darbo dienų.

  Prekių priėmimo sąlygos:

  Prekės iki 20 kg pristatomos iki pat gavėjo durų. Prekės kurių svoris yra didesnis nei 20 kg pristatomos tik iki gavėjo namo. Prekių pristatymo metu patikrinkite siuntos būklę. Pastebėję siuntos pažeidimą, turite teisę nepasirašyti važtaraščio ir prekę grąžinti.

  Negabaritinių ir dūžtančių prekių pristatymas:

  Negabaritinių (prekės kurių ilgis didesnis negu 1,2m) ir dūžtančių (pvz. keramika) prekių pristatymo kaina kiekvieną kartą derinama atskirai po užsakymo pateikimo.